ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 11.02


У Полтаві запрацювала "Арт-лабораторія" Віктора Бабенка

10 лютого у виставковій залі полтавської Галереї мистецтв презентували авторську виставку живописних робіт художника Віктора Бабенка.

Виставка "АРТ-Лабораторія" знайомить відвідувачів із художнім доробком митця за тривалий період творчих та дослідницьких пошуків.

Ці картини створені за давніми задумами. Мене надихали мої роздуми про Бога, життєвий шлях кожної людини, колективну свідомість, як підмурок традиції світосприйняття за межами можливості їх адекватної вербалізації

–  —  -ділиться спогадами Віктор Бабенко.
Практично всі картини експозиції написані в 2016 році. Деякі твори, представлені на виставці, написані з натури – як, наприклад, "Білий пейзаж".

 «Ми якось із дружиною їхали в Умань і переїжджали під Черкасами дамбу. І отак їхали 15 кілометрів, а за вікном був такий пейзаж. І він мені настільки запам'ятався, що я написав одну картину, а потім – ще одну»
– розповідає  художник.

Експоновані роботи певним чином реалізовано в площині метафізичної християнської мистецької традиції, а також творчих пошуків таких майстрів минулого, як Вільям Блейк, Джеймс УЇстлер, Мікалоюс Чюрльоніс, Микола Реріх.

Тема духовності та пошуку сенсу життя через твори мистецтва не нова для Віктора Савелійовича. Він – автор багатьох художніх та графічних композицій, присвячених буддизму, язичництву,  протослов'янській міфології, історії Індії, давнього Єгипту. Також він є одним з авторів проекту відновлення інтер'єру храму Полтавського Хрестовоздвиженського монастиря та співавтором проекту відтворення монастирського іконостаса.

Картини Віктора Бабенка зберігаються в Полтавському художньому музеї ім. Ярошенка, Харківській муніципальній галереї ім. Васильківського, українських та закордонних приватних колекціях.

Виставка триватиме до 23 лютого за адресою: Полтава, вул. Європейська, 5.

культура, мистецтво, виставка, Віктор Бабенко

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.