ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:06 13.10


У Полтаві запрацювала Пошта Янголів

Цей сервіс допоможе українцям та іноземцям обмінятися культурним подарунком, презентувати себе та познайомитися з особливими людьми, кажуть організатори цього сервісу.

Упродовж XX століття в Америці існувала спеціальна різдвяна пошта "Секретний Санта". І у Полтаві тепер є своя різдвяна пошта та з'явилося перше відділення Пошти Янголів.

Ольга Блохина, співорганізатор акції  Christmas connection, зазначила, що це буде гарна звичка обмінюватися подарунками між іншими країнами, між іншими людьми, знайти нових друзів, та далі продовжити кожного Різдва надсилати одне одному подарунки.

Наразі Пошта Янголів об'єднує 52 країни.

Акція триває 12 тижнів — 24 жовтня на  профіль зареєстрованих учасників надійде незнайома адреса, на яку потрібно відправити подарунок.

Подарунок має бути особливим,  розповідати про людину, її країну і місто,  характеризувати внутрішній світ.

Місія  акції  —  здивувати світ Україною, розповісти про те, що у нас є, наш потенціал, про людей, мультикультурних, різноманітних, креативних.

Перше відділення в Україні нещодавно з'явилося у Харкові на базі УТОГу. Секретні знайомства, які передбачає Пошта Янголів, можуть перерости у невипадкові і дуже особливі.

Витрати на пересилку подарунків бере людина, яка пересилає,  відправник. Зараз тривають перемовини з Укрпоштою щодо "соціальної марки", для зменшення витрат.

 

пошта янголів

За темою:

  • Заснована у Полтаві "Нова пошта" змінює назву
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.