ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 25.04


У Полтаві запрацювала виставка "Подаруємо дітям літо"

25 квітня в обласному центрі презентували виставку дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області.

Мета заходу – популяризувати літні заклади оздоровлення та донести батькам і дітям всі плюси та переваги відпочинку. За словами організаторів, депутати облради підтримують ініціативу ОДА за зменшення вартості путівок, щоб якомога більше дітей, особливо з вразливих категорій населення, змогли оздоровитись та гарно провести літо. Також організатори нагадують, що відпочинок у літніх закладах дає дітям можливість розкривати в собі нові таланти, весело та активно проводити час, знайомитися з новими друзями.

На виставці оригінально презентували 19 оздоровчих закладів із усіх районів Полтавської області. Виставка триває протягом 25-26 квітня.

Головна мета виставки – залучити кошти обласної ради для часткового відшкодування вартості путівки. В цьому році вона складатиме 4980 гривень і це досить-таки серйозна сума. Якщо в сім’ї двоє-троє дітей, то оздоровити їх улітку взагалі нереально. Обласна адміністрація і місцевий орган самоврядування робитимуть часткове відшкодування вартості путівки, беручи на себе навантаження на дві третини вартості, а це майже 3500 гривень. Також ми заключили договір між роботодавцями та батьками, які беруть на себе іншу частину оплати. Отже, виходить, що вартість путівки для батьків складатиме від 500 до 1000 гривень. Я думаю, що це наше головне досягнення

 — сказав Олександр Буцький, керівник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА.

відпочинок, діти, виставка, влада

За темою:

  • У Полтаві відкривається виставка різьблених ікон
  • "Зимові фантазії" представили у Лубнах
  • У Полтаві відкрився "Зимовий вернісаж"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.