ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:25 04.12


У Полтаві запрацювала "Ялинка янголів"

У Полтаві вчотирнадцяте стартував благодійний проект "Ялинка янголів". У перший день роботи 3 грудня з ялинки забрали 54 побажання, і 22 подарунка вже передали волонтерам, повідомили на сайті міської ради.

  Організатори заходу - управління у справах сім'ї, молоді та спорту, волонтерський загін ВДНЗУ "УМСА" Єдність", Полтавська обласна благодійна організацієя "Реабілітаційний центр "Вихід Є".

Небайдужих полтавців та гостей міста просять приєднатися до щорічного благодійного проекту, виконати мрії маленьких діточок та подарувати їм віру в добро.

"Ялинка Янголів" чекає протягом вихідних грудня (9, 10, 16, 17, 23, 24 грудня 2017 року) з 10.00 до 18.00 в ТРЦ "Київ" (вул. Зіньківська, 6/1 а).

Нагадаємо, проект покликаний подарувати новорічний настрій дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-сиротам, ВІЛ-інфікованам, дітям з обмеженими можливостями та малечі, батьки яких загинули при виконанні службових обов'язків.

Волонтери збирають побажання, написані  дітками на паперових янголах, кожен  може долучитися до проекту та принести  подарунки дітям. 

ялинка янголів, благодійність, діти

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.