ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 25.08


У Полтаві запустили повітряну кулю

На День Незалежності України полтавська "Команда ЗМІН" подарувала містянам свято з повітряною кулею на площі біля ОДА. Будь-то з полтавців міг вільно поспілкуватися з новими фігурами полтавського політикуму.

На День Незалежності, 24 серпня, Команда ЗМІН подарувала полтавцям свято з повітряною кулею на площі перед обласною держадміністрацією. 

"Мене під час нашого неформального спілкування на площі  часто питають, що таке THE Незалежність. Скажу. Для мене Незалежність - це не привілей для всіх, це ще й відповідальність. Наприклад - відповідальність за ЗМІНИ. І цю відповідальність потрібно, щоби хтось брав", - сказав Сергій Іващенко.

Черговий з'їзд політичної партії "Слуга народу" запланований у столиці на неділю, 30 серпня. Місце проведення – дах будівлі центру "Парковий".

Повідомляється, що з'їзд розпочнеться о 10:30. Його програма передбачає виступ президента Володимира Зеленського та голови партії Олександра Корнієнка. Також на з'їзді презентують програму партії та ухвалять рішення про участь у місцевих виборах, а також представлятимуть кандидатів на посади мерів обласних центрів, у тому числі Сергія Іващенка від Полтави.

свято, повітряна куля, влада, партія

За темою:

  • У Полтаві відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України
  • Полтавці святкують День міста
  • Полтава готується до Дня міста: офіційна програма
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.