ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 11.10


У Полтаві запустили вуличне телешоу

"Команда змін" Сергія Іващенка запустила в Полтаві новий формат політичного телешоу. "Підсумки дня з Іващенком" у легкій та доступній формі демонструють, що саме відбувається в місті та чим цікавляться його жителі.


"Команда змін" запустила в Полтаві новий формат нестандартного вуличного політичного телешоу.

"Ми обговорюємо те, що зараз актуально в Полтаві, як триває передвиборча компанія, які проблеми виникають, як зустрічі з людьми відбуваються", — сказав Сергій Іващенко.

У Полтаві такий формат політичної програми створили вперше. Один випуск триває близько семи хвилин, завдяки чому глядачі не встигають занудьгувати та отримують максимум корисної інформації.

Зйомки відбуваються в центрі Полтави, у Корпусному парку. У "Наметі змін" Сергій Іващенко разом з членами своєї команди в невимушеній атмосфері підбивають підсумки дня, що минає. Розповідають, чим займалися, діляться результатами своєї роботи, обговорюють нагальні проблеми міста. Тож кожен охочий може легко спостерігати за діяльністю кандидатів на місцеві вибори, бачити їхнє ставлення до актуальних питань.

У програмі також обговорюють головні події міста, висловлюють власну оцінку того, що на слуху в полтавців. Цього тижня вже вийшли три випуски телешоу, зокрема про роботу "Карти змін" та зустрічі з полтавцями.

вибори, політика, шоу, Сергій Іващенко

За темою:

  • Кульмінаційні події Революції Гідності: полтавський вимір
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.