ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 28.12


У Полтаві засудили телефонних шахраїв, які ошукали людей на понад мільйон гривень

Октябрський райсуд Полтави затвердив угоди про визнання винуватості, укладені між прокурором та членами організованого угрупування. Вони засуджені до 4 років позбавлення волі з конфіскацією половини їхнього майна.

Пособник також отримав 4 роки позбавлення волі, але у зв’язку з тим, що співпрацював зі слідством та частково відшкодував завдану потерпілим шкоду, був звільнений від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком на 3 роки.

Про це повідомив прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, прокуратури Полтавської області Володимир Євсік.

Упродовж січня 2016 – квітня 2017 років невстановлена слідством особа, матеріали щодо якої виділені в окреме провадження, із прихованих номерів мобільних телефонів здійснювала дзвінки на території України, повідомляючи громадянам неправдиву інформацію про затримання їхніх рідних працівниками правоохоронних органів та пропонуючи за гроші "вирішити" питання щодо не притягнення їх до кримінальної відповідальності.

До цієї схеми були залучені 21-річна полтавка та 27-річний харків’янин, які знімали з банківських карток гроші, перераховані потерпілими. «Підшуковував» такі картки пособник – 24-річний житель Гребінки.

Він позичав чи купував банківські картки у людей, а потім передавав їх іншим учасникам групи. Останні, в свою чергу, змінювали фінансові номери і використовували картки при вчиненні злочинів. Найменша перерахована сума – 2 тис грн., найбільша – 159 тис. грн. Загалом злочинними діями громадянам завдано понад 1 млн. 140 тис. грн. збитків

- розповів прокурор.

Довідково: шахраї засуджені за ч. ч. 3, 4 ст. 190, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 190, ч. ч. 1, 2 ст. 367 КК України, тобто за шахрайство, вчинене шляхом незаконних операцій із використанням електронно-обчислювальної техніки, за попередньою змовою групою осіб та у складі організованої групи, а також за несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем, що призвело до витоку та підробки інформації, спотворення процесу обробки інформації та порушення встановленого порядку її маршрутизації.

вирок, шахрайство, телефон

За темою:

  • Поліція відкрила кримінальну справу проти ректора Онищенка
  • Cуд звільнив обвинувачених у справі "Газетної арки" з-під домашнього арешту. ВІДЕО
  • Прокуратура вимагає повернення коштів до бюджету за користування земельною ділянкою
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.