ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 10.11


У Полтаві затримали африканця-нелегала

У ході проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою "Мігрант" працівники відділення поліції №1 Полтави встановили факт незаконного перебування 30-річного громадянина однієї з африканських країн.

Ще в березні 2016 року чоловікові скасували посвідку на тимчасове проживання в нашій країні, однак до себе на батьківщину він не повернувся, повідомляє ГУ НП в Полтавській області.

У 2016 році за порушення умов контракту його відрахували з вишу та за рішенням відповідних державних органів позбавили права подальшого проживання на території України. Щоб уникнути примусового видворення з України, чоловік виїхав з Харківщини і до цього часу проживав у різних населених пунктах Полтавської області. Як тільки приїхав до Полтави і поселився в одному з будинків по вулиці Сковороди – був помічений нашими працівниками

 — розповів начальник відділення поліції № 1 Полтави Сергій Махно.

Працівники Київського районного відділу Полтави Державної міграційної служби України відносно іноземця склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України).

Київський районний суд  Полтави своїм рішенням постановив примусово видворити цього громадянина з України та заборонити йому в’їзд на територію нашої держави строком на п’ять років.

нелегал, поліція, суд, африканець, міграція

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.