ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 29.06


У Полтаві затвердили проєкт організації велоруху

Поліція Полтави затвердила проєкт організації дорожнього руху (ОДР) для трьох пілотних вулиць обласного центру. Погоджені проєкти передали до управління ЖКГ міськвиконкому.

Поліція затвердила проєкт організації дорожнього руху (ОДР) для трьох пілотних вулиць – Героїв АТО, Яківчанської та частини вулиці 23 вересня, повідомляє Зміст.

Погоджені проєкти передали до управління ЖКГ. Далі управління має підписати угоду з підрядником, який нанесе розмітку та облаштує велосмуги. Про це повідомив у п’ятницю, 26 червня, радник міського голови в Полтавській міськраді Роман Широких.

У схемах ОДР враховано:

 - встановлення знаків;
 - розмітка із велосмугами;
 - рекомендований поточний ремонт вулиць.

"Поліція вносила свої правки, але кардинально нічого не змінилося. Було питання щодо велосмуги від перехрестя на Сади-2 до початку вул. Героїв Сталінграду, тому її прибрали", – сказав Роман Широких.

Він розповів, що зараз усе залежить від ЖКГ та як швидко підрядник розпочне роботу. Орієнтований час завершення всіх робіт – кінець липня.

Нагадаємо, що наприкінці травня був розроблений проєкт ОДР для пілотних вулиць. Згодом робоча група з розвитку велоінфраструктури міста почала обстежувати основні веломаршрути міста.

дорога, велорух, велосмуги, поліція, влада

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.