ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:45 05.09


У Полтаві затвердили проєкт забудови біля Прирічкового парку

На черговому засіданні Полтавського міськоо виконавчого комітету затвердили проєкт забудови між готелем "Турист" і Прирічковим парком.

У проєкті рішення виконавчого комітету Полтавської міської йдеться про те, що у липні, під громадських обговорень щодо появи трьох житлових будинків на території, обмеженої проспектом Миру, Прирічковим парком та проїздом, надійшли зауваження та пропозиції мешканців. Їх врахували у детальному плані території.

Як писав ЗМІСТ, що під час обговорень жителі Левади говорили про загрозу підтоплень паркінгу майбутніх будинків. Через це внесли зміни та доповнили детальний план у розділі щодо розміщення підземного паркінгу та інженерного захисту від підтоплень паркінгу.

Проєкт доповнили інформацією про дослідження ТОВ «Альмагруп». У документі вказали про можливість  забудови території за умови інженерного захисту від підтоплення та небезпечних геологічних процесів під час проєктування та будівництва об’єктів. Також проєкт доповнили інформацією щодо встановлення меж земельної ділянки парку Миру.

 

Шостого липня в Полтаві відбулося громадське обговорення детального плану забудови поблизу Прирічкового парку. Дискусії тривали протягом двох годин.

Місцеві жителі та забудовник Novos Development Group обговорювали можливість обгородження території будинків, зношеність мереж, завантаженість шкіл та дитсадків на Леваді тощо. Конструктив з громадських обговорень щодо будівництва можна знайти тут.

Яким буде житловий комплекс поблизу Прирічкового парку, можна дізнатись тут.

забудова, Прирічковий парк, Левада

За темою:

  • Забудову прирічкового парку відклали
  • Біля Кадетського корпусу добудували чотириповерхову будівлю
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.