ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 29.06


У Полтаві завершили ремонт на проблемній ділянці траси

27 червня у Полтаві відкрили відремонтований проїзд на проблемній ділянці траси Київ-Харків —  777 метрів вулиці Харківське Шосе від перехрестя з вулицею Кагамлика до "шашлички".

Це вже друга ділянка, яку відремонтували на трасі Київ-Харків, в межах Полтави  — у червні відкрили проїзд по першому відремонтованому відрізку автодороги.

720 метрів однієї смуги – перший результат робіт, що продовжують виконувати на трикілометровому відрізку дороги міжнародного значення.

Відкрили проїзд по ще не завершеному відрізку. Адже верхній шар асфальту будуть робити, коли вже вся ділянка буде симетрично відремонтована.   

Ремонт ділянки дороги М-03 у межах Полтави розпочали минулого року.

Ділянка дороги вже давно потребувала відновлення: величезні ями та вибоїни, вона була проблемою для полтавців та гостей міста.

 Проблеми, з якими зіткнулися під час відновлення дороги — аварійний колектор та високі грунтові води, які можуть руйнувати дорогу знизу. Спочатку  оклали геотекстиль, який затримує воду й встановили георешітку, за допомогою якої навантаження на всій ширині дороги розподілятиметься рівномірно. Така основа допоможе уникнути просідання дороги та колійності.

Ділянку дороги М-03 Київ-Харків у межах Полтави відновлюють на умовах співфінансування обласного та міського бюджетів.

Якщо не буде проблем з фінансуванням, ремонт закінчать через місяць. У ході робіт вартість ремонту зросла. Попередньо вартість ремонту була 142 мільйони. Область повністю виконала свої зобов’язання і перерахувала кошти, а  місто не заплатило обіцяних 10 мільйонів.

На кожному етапі якість робіт перевіряли київські експерти. Генпідрядник має гарантійні зобов’язання і у разі виявлення якихось недоліків, повинен буде усунути все за свій кошт.

 

дороги, ремонт, траса Київ- Харків

За темою:

  • На Полтавщині будують підземні переходи під трасою
  • Селяни на Оржиччині через погану дорогу відрізані від автосполучення
  • Під Полтавою на зиму перекрили небезпечну ділянку траси
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.