ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 20.10


У Полтаві завершується сезон водограїв

У Полтаві триває процес консервування фонтанів на зимовий період. Більшість водограїв уже вимкнули. Проте один, біля стадіону "Ворскла", пропрацює ще тиждень.

Про це виданню Коло розповів Сергій Луценко, очільник КП «Декоративні культури», яке й опікується фонтанами у місті:

 — На минулому тижні почали вимикати фонтани. Пішло зниження температури, можливі нічні заморозки. І для того, щоби не відбулась руйнація самих чаш, наповнених водою, труб, насосів і іншої системи, по якій циркулює вода, погодили консервації фонтанів міста. Це складний процес, адже з деяких фонтанів, щоб повністю спустити воду потрібно до двох діб, крім того потрібно від’єднувати та розбирати насоси. Все це обладнання зберігається на території підприємства.

За словами Луценка, цього року фонтани працювали максимально довго, зазвичай їх робота припинялася після Дня міста, 23 вересня. Цього ж року вони працювали стільки, скільки давала погода, крім того, змінено було і час роботи (щодня з 9.00 до 21.00).

Єдиний фонтан, який до сьогодні продовжує працювати – це фонтан "Єдність" біля стадіону "Ворскла".

Його обслуговуванням займається окрема організація, в якої багато об’єктів по всій Україні. Тому, в графіку в організації відключення полтавського фонтану заплановане на 26 жовтня.

Нагадаємо, через карантин у Полтаві фонтани запрацювали із запізненням, із 15 травня. 

фонтани, консервація

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.