ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 05.08


У Полтаві завершують будівництво ЦНАПу

У Полтаві на фінальному етапі – будівництво центру надання адміністративних послуг на вулиці Соборності. Його планують здати в експлуатацію 23 вересня, на День міста.

Цей об’єкт потрапив до переліку програми Президента «Велике будівництво» і зводиться коштом Державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

 

Почали будувати ЦНАП у Полтаві ще в 2018 році, але через затримки фінансування, зміну підрядної організації та коригування проєкту роботи були зупинені. Відновилося будівництво наприкінці листопада 2019 року.

Ще торік улітку будівництво було заморожене, але вдалося відновити роботи: будівля зведена, встановлені вікна та оздоблювальний каркас, тривають роботи всередині, облагороджується територія.

ЦНАП надаватиме понад 300 послуг як для жителів міста, так і сільської місцевості.

 Проєкт приміщення зі строгим поєднанням скла і металу розробляли в Одесі. Потім його адаптували до території та інфраструктурного ансамблю Полтави.

Споруда абсолютно прозора – такий собі «mainstream» (домінуючий напрямок), який прийшов до нас із Європи, – говорить заступник директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури ОДА, головний архітектор області Ірина Особік.

Обов’язкова умова проєкту – безпосередня близькість до Полтавської облдержадміністрації та центру міста.

Третє – внутрішнє розміщення за принципом «open air» – мінімум перегородок, максимальний простір для безперешкодної комунікації і працівників, і одержувачів послуг.

Також важлива деталь – доступність і безбар’єрність для людей з інвалідністю. Що стосується зовнішніх підходів, то це забезпечення пандусами, спрямовуючими тактильними плитками, наліпками на всіх скляних поверхнях, поручнями».

ЦНАП має бути комфортним як для працівників, так і для відвідувачів.

Скляні стіни завдяки комплексу технологічних рішень є ефективним захистом від спеки і холоду. Всі інженерні комунікації (електропостачання, опалення, вентиляція, кондиціонування, пожежна безпека) «розводяться» підлогою та під стелею.

 

 

ЦНАП, будівництво

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.