ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 30.05


У Полтаві зберуться кращі письменники, журналісти і музиканти

З 8 по 10 червня у Полтаві зберуться кращі письменники, журналісти та навіть музиканти з України, Німеччини, Швеції та Великої Британії в рамках фестивалю MERIDIAN POLTAVA.

Для полтавців та гостей міста приготували поетичні читання, концерти, екскурсії тощо.

Вхід на всі заходи — вільний.

У перший день фестивалю митці читатимуть поезію у Решетилівці та на полі Полтавської битви. Цього дня готують поетичні читання у редуті – спорудженні, яке використовувалося в якості передових опорних пунктів для руйнування бойового порядку наступаючої шведської армії у 1709 році. 

Учасників і всіх бажаючих охочих відвезуть із Полтави Решетилівку, а потім – на поле Полтавської битви.

Поетичні читання саме в цей день чітко акцентувати зв’язки між Полтавою та Швецією. Адже локації для поетичних читань обрали відповідні – Курган у Решетилівці, історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви» (музей та редут).

Офіційне відкриття міжнародного поетичного фестивалю MERIDIAN POLTAVA відбудеться 9 червня на Театральній площі. Цього дня за програмою і показ стрічки, і поетичні читання в бібліотеках міста ,і зустріч у театрі. Наостанок запланований концерт гурту «Жадан і Собаки» у концерт-холі «Villa Крокодила».

10 червня, для учасників фестивалю та бажаючих відвідувачів заплановано провести пішохідну екскурсію Полтавою. Розповідатиме гостям про місто Артур Ароян, архітектор.

Завершить останній фестивальний день концерт сучасної класичної музики «Полтава 03:44».

Композиторам зі Швеції та України – Томасу Єннефельту та Золтану Алмаші – спеціально під фестиваль запропонували переосмислити Полтаву, Полтавську битву й написати музику, це буде у виконанні українського струнного «Квартету імені Левка Ревуцького».

фестиваль, MERIDIAN POLTAVA

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.