ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 06.01


У Полтаві збільшать потужність котельні 109-го мікрорайону

“Полтаватеплоенерго” планує вдвічі збільшити потужність котельні у 109-у мікрорайоні. Так, вперше за кілька останніх років “Полтаватеплоенерго” повернулося до практики реконструкції котелень.

Перед початком цьогорічного опалювального сезону було повністю реконструйовано та введено в експлуатацію котельню по вул. Шведська Могила, 24. Вона опалює школу, житловий будинок та адмінбудівлю інституту свинарства.

Відтак, після реконструкції, котельню було переведено в автоматизований режим роботи, який не потребує постійного перебування обслуговуючого персоналу, повідомили у пресслужбі “Полтаватеплоенерго”.

“Також необхідно провести реконструкцію котельні по вул. Дмитрієва, 7-В, що розташована у центрі Полтави і забезпечує теплом 19 будівель лікарняних установ та надає тепло й забезпечує гарячою водою 30 житлових будинків і 3 освітні заклади”, – йдеться у повідомленні.

У найближчих планах “Полтаватеплоенерго” – повне переоснащення котельні підприємства по вул. Квітучій, 6 зі збільшенням її потужності вдвічі.

Ця котельня вже із наступного опалювального сезону має забезпечувати теплом не лише нинішніх споживачів підприємства, а й мешканців багатостраждального 109-мікрорайону Полтави.

теплоенерго, опалення, 109 мікрорайон

За темою:

  • У Полтаві збирають кошти для закупівлі обладнання для наших бійців на передову
  • Полтавці збирають кошти на тепловізори
  • Опалювальний сезон у Полтаві завершиться шостого квітня
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.