ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 07.02


У Полтаві збирають голоси за бігову доріжку у центрі

Протягом першої ж доби зібрали майже 90 відсотків від необхідної кількості підписів за петицію щодо облаштування бігової доріжки у Корпусному парку Полтави.

Вчора, 6 лютого, на сайті Полтавської міськради з’явилася петиція №298. У ній полтавка Антоніна Білоус закликала прокласти бігову доріжку по внутрішньому колу Корпусного парку. Менш ніж за добу петицію підписали понад 200 полтавців із 250 необхідних для розгляду владою міста.

У передмові до документу полтавка написала, що бігова доріжка допоможе уникнути травмонебезпечних ситуацій. За першу добу з моменту появи петиції на сайті міськради її підтримали вже понад 200 полтавців. Для того, щоб петицію розглянули на сесії, необхідно 250 підписів. Через кілька годин після публікації петиції, про неї у соцмережі написав і секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота:

— Підтримую ідею розвитку легкої атлетики у місті, вона давно назріла. Але на питання облаштування місць для зайнять спортом потрібно дивитися дещо ширше. Їх варто робити не тільки у центрі, а по всьому місту в спеціально відведених для цього місцях.

Авторка ідеї Антоніна Білоус зазначає, що неодноразово чула від водіїв агресивні коментарі щодо спортсменів.

— Забороняти чи перекривати дороги ми не в змозі. Тому спробувала вдосконалити те, що ми маємо, щоби зробити безпечніше. Бігатимуть по тому ж колу, тільки за парканом. Чесно кажучи, не очікувала такої підтримки від полтавців, більшість коментарів — позитивні, — каже Білоус.

Для збору решти голосів Антоніна має ще 59 днів. Підписати петицію можна тут.
 

біг, влада, петиція, Корпусний парк

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.