ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 15.06


У Полтаві збудують велопарковку за проектом студента

У Полтаві збудують велопарковку за проектом студента полтавського університету.

Проєкт “Дизайн велопарковки Poltava ride для міста Полтава” магістранта Навчально-наукового інституту архітектури та будівництва Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” Ростислава Федотова здобув перше місце у бліцконкурсі від КО “Інститут розвитку міста”.

 

Його реалізують при облаштуванні велоінфраструктури на вулицях міста і, найімовірніше, цей дизайн стане єдиним для усіх міських велопарковок, повідомляє пресслужба навчального закладу.

На засіданні робочої групи з розвитку велосипедної інфраструктури Полтави обрали переможців конкурсу з дизайну велопарковок.

Участь у конкурсі взяло 12 авторських проєктів, відзначили три найкращих. Переможець отримає подарунок від компанії GIZ – екшн-камеру, інших учасників нагородять дипломами і пам’ятними подарунками.

За словами членів робочої групи, дизайнерське рішення переможця відповідає критеріям функціональності та антивандальності, економічної доцільності, відповідності унікальному міському дизайну та естетичності.

 

Велопарковка Poltava ride – це не лише зручне та функціональне доповнення міського простору, а і спосіб долучити молоде покоління до повсякденного використання велотранспорту, зробити велорух новим трендом у соціальних мережах. Запроєктована парковка розрахована на чотири місця, але вона легко адаптується до будь-якої кількості місць, що робить її універсальною при розміщенні біля різних громадських будинків нашого міста”, – прокоментував автор.

 

Проєкт Ростислава Федотова стане частиною впровадження пілотного проєкту Полтавської міської ради по облаштуванню велоінфраструктури на вулицях Полтави. Наразі можновладці працюють над запуском окремої цільової програми з цього питання.

За результатами конкурсу, дизайн велопарковки, який отримав перше місце, має бути абсолютно стандартним для усіх організацій як бюджетних, так і приватних. Адже далі це рішення ми будемо виносити на засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, аби затвердити на міському рівні єдиний дизайн велопарковок для усіх, хто планує їх встановити поруч зі своєю будівлею. Так ми зможемо уникнути хаотичного дизайну, а навпаки витримати єдиний стиль, що зробить наше місто ще привабливішим та охайнішим”, – прокоментував секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

 

Втілювати пілотний проєкт з облаштування велосипедної інфраструктури почнуть по вулицях Яківчанська, Героїв АТО, Героїв Сталінграду та 23 Вересня.

Організація велосмуг передбачає зміну схеми руху, тож наразі запропонований проєкт перебуває на затвердженні в Національній поліції України. Після погодження з усіма відповідними органами буде нанесена нова дорожня розмітка для водіїв і велосипедистів. Це дасть можливість почати процес з’єднання житлових мікрорайонів міста з центром Полтави через систему велодоріжок, велосмуг та інших можливостей пересування велосипедним транспортом.

благоустрій, велопарковки, інфраструктура

За темою:

  • На Полтавщині вантажівка збила велосипедистку
  • Полтавець під час велопробігу зібрав більше 1,5 мільйона гривень для ЗСУ
  • Полтавець проїде тисячу кілометрів, щоб зібрати гроші для військових
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.