ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 30.05


У Полтаві знайшли труп зниклого студента ПУЕТ

Випадкова жінка знайшла тіло зниклого тиждень тому 20-річного студента ПУЕТ Івана Коломойця — повішеним на дереві у Прирічковому парку на Леваді.

 

Вранці, близько 8:00, 30 травня у Полтаві знайшли тіло 20-річного Івана Коломойця, який зник тиждень тому. Полтавка випадково знайшла його повішеним на дереві у хащах, інформує прес-служба обласної поліції.

Спочатку поліція отримала повідомлення, що у Прирічковому парку, поблизу ТЦ "Мир" було знайдено тіло чоловіка. Він був повішений на дереві у заростях, за кілька метрів від пішохідної доріжки. Тіло перебувало там вже не перший день — на ньому були сліди розкладання.

Правоохоронці, які виїхали на місце, встановили, що мова дійсно про Івана Коломойця. Попередньо, смерть наступила від асфіксії (задушення). Ознак насильницької смерті, за даними правоохоронців, на тілі не було. Його відправили до моргу, зокрема, для встановлення причин смерті.

Нагадаємо, Іван Коломоєць зник 22 травня. Хлопець пішов із гуртожитку ПУЕТ і більше на зв’язок із близькими та родичами не виходив.

трагедія, студент, поліція, ПУЕТ, суїцид, асфікція

За темою:

  • На Полтавщині померла жінка, яка постраждала після російського удару
  • У Полтавському районі потонула людина
  • На Сулі потонув 19-річний хлопець
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.