ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 04.01


У Полтаві знизили тарифи на тепло

31 грудня 2017 року набули чинності нові тарифи “Полтаватеплоенерго” на централізоване опалення та централізоване постачання гарячої води для потреб населення.

 “Полтаватеплоенерго” змінило вартість опалення та гарячої води — згідно з постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Відтепер вартість централізованого опалення для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії складає 1 тисячу 332 гривні 82 копійки за гігакалорію, повідомила прес-служба ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго”.

Для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії вартість складає 29 гривень 86 копійок за 1 квадратний метр за місяць протягом періоду опалення.

Тариф на централізоване постачання гарячої води, за умови підключення рушникосушильників до систем централізованого постачання гарячої води, становить 79 гривень 59 копійок за 1 кубометр води. За відсутності рушникосушильників – 73 гривні 61 копійка за 1 кубометр води.

 

Полтаватеплоенерго, тарифи, тепло

За темою:

  • Тарифи на опалення та гарячу воду ще зростуть із нового року 
  • Третього грудня абонентська служба "Полтаватеплоенерго" не працює
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.