ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:59 29.01


У Полтаві знов хочуть перейменувати Пролетарську на вулицю Кукоби

Петицію із пропозицією перейменувати Пролетарську на вулицю Кукоби зареєстрували на сайті міськвиконкому. Її автор - начальник управління капітального будівництва ОДА, а підтримати просить дочка Кукоби.

Петицію із пропозицією перейменувати вулицю Пролетарську в Полтаві на вулицю Кукоби зареєстрували на сайті міськвиконкому 27 січня. Її автором значиться Голбан Тимофій Тимофійович - чиновник із таким же ім'ям минулого року був призначений начальником управління капітального будівництва Полтавської ОДА. У тексті петиції зазначено (текст і орфографію збережено):

Враховуючи значення цієї видатної особистості в житті міста його розвитку та становлення позитивного іміджу та в рамках виконання ЗУ "Про декомунізацію" пропоную перейменувати вул.Пролетарську на вул. імені А.Т.Кукоби.

Нині петиція має 119 голосів із 250 необхідних. Далі петиція потрапляє на розгляд, її переадресовують депутатській комісії, депутати обговорюють пропозицію і виносять її на сесію.

Дочка Анатолія Кукоби Анна на своїй сторінці у Фейсбук просить підтримати петицію.

 

Дорогие мои друзья, спасибо всем, кто голосует и тем, кто пытается это сделать!Давайте по порядку...

Опубліковано Анною Кукобою Бенюк 29 січня 2016 р.

Відзначимо, що жодної петиції, за якими прийнято рішення, на сайті не значиться. Також нагадаємо, що нинішній мер Олександр Мамай уже намагався одного разу перейменувати вулицю Пролетарську на Кукоби.

Лесь ГАВРИЛОВ

петиція, Кукоба, Пролетарська

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.