ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:15 21.03


У Полтаві знову протестували військові пенсіонери

21 березня в Полтаві на майдані біля Полтавської ОДА знову вийшли на протест ветерани військової служби та колишні міліціонери.

Цього разу, говорили силовики, їх змусила вийти на протест непослідовність влади, яка пообіцяла осучаснити пенсії відставників ще з 1 січня 2018 року.

Але й досі цього не сталося, пише Рanoram.com.ua.

Один із організаторів мітингу, член Громадської ради при Полтавській ОДА Володимир Банніков заявив представникам ЗМІ, що "ніхто нічого не перерахував. Тільки сьогодні перші 90 військових пенсіонерів Полтавщини з 22 тисяч отримали перші надбавки. Скільки це буде продовжуватись – невідомо. Може до червня, липня місяця. Тому ми хочемо цей процес прискорити й отримати все в повному обсязі…".

Акцію протесту полтавські силовики приурочили і до Всеукраїнської акції протесту, яку збирали в Києві пенсіонери Збройних Сил, колишньої міліції та інших силових структур, невдоволені тим, що уряд все ще хоче «протиснути» закон про їхнє пенсійне забезпечення, який значно зменшує пенсій силовикам.

В управлінні ПФ України в Полтавській області повідомили, що станом на 21 березня за наданими довідками силових структур підвищені пенсії отримали близько 400 колишніх військовослужбовців на загальну суму понад 1,5 млн. гривень.

Пенсії полтавських військовослужбовців зросли, в середньому, на 1300 грн.

 

протест, пенсії, силовики, ОДА

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.