ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 14.02


У Полтаві знову судитимуть Кернеса

Апеляційний суд скасував ухвалу про закриття справи щодо міського голови Харкова Геннадія Кернеса та повернув її на новий судовий розгляд.

Справу харківського міського голови Геннадія Кернеса знову розглядатимуть у Київському районному суді Полтави. Про це стало відомо з сайту Судової влади України. Відповідну ухвалу Полтавського апеляційного суду від 31 січня 2020 року опублікували в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Згідно з нею, апеляційний суд скасував ухвалу Київського райсуду Полтави від 10 серпня 2018 року про закриття кримінального провадження щодо обвинувачення Кернеса та двох його охоронців: Віталія Блинника та Євгена Сміцького та повернув на новий судовий розгляд.

Нагадаємо, Кернеса, Блинника та Сміцького обвинувачують у катуванні. Київський райсуд Полтави розглядав провадження з 15 квітня 2015 року до 10 серпня 2018 року. Суддя Андрій Антонов пояснив закриття провадження неявками прокурорів на судові засідання, які розцінив як відмову від обвинувачення. Згодом прокурори та потерпілі подали апеляційну скаргу на рішення Антонова.

суд, скандал, влада, Геннадій Кернес

За темою:

  • За крадіжки ліній зв'язку полтавця позбавили волі на п'ять років
  • Житель Нових Санжар визнав вину щодо нападу на поліцейського
  • Прокуратура повернула державі майновий комплекс вартістю 163 мільйони гривень
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.