ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 23.02


У Полтаві знову відбувся тарифний мітинг

Сьогодні, 23 лютого, в Полтаві знову тривав тарифний мітинг. Висловити невдоволення цінами на комунальні послуги близько 70 людей зібралися перед будівлею Полтавської обласної ради.

До протестувальників вийшов голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. Він розповів, що сьогодні на сесію депутати виносять вимогу про передачу газопроводів середнього та низького тиску на баланси громад із балансів облгазів.

 

Окрім того ми повторюємо деякі пункти, які були внесені 14 січня, там їх було достатньо багато, називаємо тарифи так, як і ви, вимагаємо їх знизити, првиести до відповідного рівня. До речі, по обленерго буде виступ, тому що у громад хочуть забрати по три гривні за один стовп, було 15, а впало до трьох, а якщо ні – будуть відключати освітлення. Але це мережа критичної інфраструктури і цього робити вони не можуть по закону. Будемо звертатися до регулятора та провоохоронних органів, щоб повернути нічний тариф, як і було і унеможливити вимагати від громад гроші за стовпи, – сказав Олександр Біленький.

 

протест, газ, тариф

За темою:

  • Під Полтавською облрадою мітингували проти газових тарифів
  • Полтавці втретє протестували проти ймовірної забудови Прирічкового парку
  • Продовження протесту: полтавці перекрили дорогу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.