ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:46 12.07


У Полтаві зросла вартість гарячої води

У Полтаві зросли тарифи на централізоване водопостачання. Відтепер вартість гарячої води, за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання, складає 81,39 грн за 1 куб. метр.

А за відсутності рушникосушильників – 75,27 грн за 1 куб. метр, повідомила прес-служба обласного комунального підприємства  "Полтаватеплоенерго".

Нові тарифи встановлені постановою № 712 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Структура встановлених постановою тарифів наведена у Додатку 97 .

Нагадаємо, через борги, на свято Купала, централізоване гаряче водопостачання міст Полтава та Карлівка припинили, а потім  знову поновили. 

Остаточне вирішення питання, що спричинило цю ситуацію, по суті і розв’язання проблеми наявної заборгованості "Полтаватеплоенерго" за спожитий природний газ перед НАК Нафтогаз Україна, неможливе до повного виконання державою своїх зобов’язань по фінансуванню пільг та субсидій, за вже надані підприємством в опалювальному періоді 2016-2017 р.р. послуги у розмірі понад 153 млн гривень 

- зазначають тепловики.

За їх даними, через невиконання державою зобов'язання щодо своєчасного і повного фінансування, існує небезпека зриву майбутнього опалювального сезону.

водопостачання, електрика, Полтаватеплоенрго, тарифи, ріст

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.