ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:23 04.01


У Полтаві зросли тарифи на опалення і гарячу воду

Національна комісія НКРЕКП у своїй постанові № 1769, що набрала чинності з 1 січня 2019 року, встановила тарифи полтавцям на послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води.

Про це повідомляє прес-служба ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Щодо централізованого опалення:

  • — для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії — 1 596,93 грн/Гкал, з ПДВ);
  • — для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії — 35,78 грн за 1 кв.м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення, з ПДВ;

Щодо централізованого постачання гарячої води:

  • — за умови підключення рушникосушильників до систем централізованого постачання гарячої води — 96,71 грн за 1 куб.м води, з ПДВ;
  • — за відсутності рушникосушильників — 89,54 грн за 1 куб.м води, з ПДВ.

Основним фактором, який зумовив коригування тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, є зростання майже на 23% ціни на природний газ

Відповідно, з 1 січня 2019 року вартість послуг з централізованого опалення зросте на 18,5 відсотка, а послуг з постачання гарячої води  –  відповідно, на 16 відсотків.

Нагадаємо, цьогоріч також відбудеться зростання мінімальної заробітної плати на 450 гривень, підвищення зарплат і пенсій "окремим категоріям" громадян, субсидії почнуть видавати "живими грошима", вступлять в силу нові тарифи «Укрпошти».

З 1 січня 2019 року мінімальна зарплата зросла на 12% - з 3723 до 4173 грн. Про це йдеться у законі про держбюджет на 2019 рік, оприлюдненому на сайті Верховної Ради.

Отже середньомісячна зарплата у 2019 році має скласти 10129 грн і з урахуванням інфляції збільшитися на 6,9%.

З 1 січня 2019 року зросла зарплата науково-педагогічних працівників на 20%. Відповідну постанову ухвалив Кабінет міністрів 18 грудня 2018 р.

Державним бюджетом-2019 встановлено на 30% збільшення заробітної плати і військовим.

Середнє зростання заробітної плати працівників бюджетного сектору в 2019 році буде обмежене 9,4 відсотками.  Уряд зобов'язався обмежити зростання заробітних плат державним службовцям у 2019 році в рамках консолідації бюджетних видатків на безпеку та інфраструктуру. Про це йдеться в меморандумі між Україною і МВФ.

Цьогоріч запрацює монетизація субсидійПро це йдеться у постанові Уряду, від 27 грудня 2018 р. № 1176.

Так, із 1 січня субсидії монетизують тим, хто вперше звернеться по них.

Крім того, з 1 травня призначення субсидії домогосподарствам, які вже оформили її на опалювальний сезон 2018/19 року, здійснюватиметься лише після подання нових заяви і декларації, в яких необхідно зазначити номер мобільного телефону заявника.

З нового року зміниться вартість послуг "Укрпошти", знизять оціночну вартість доставки посилок з 1,2% (але не менше 3 грн) до 1% (не менше 1 грн). Докладніше тарифи  поштарів тут:

У Держслужбі зайнятості запровадять інститут "кар’єрного радника", згідно з прийнятим урядом новим "Порядком реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу", йдеться в постанові  Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 р. № 792.

Облік осіб буде проводити центр зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування таких осіб.

Згідно із законом "Про ринок електричної енергії", від 1 січня 2019 року за електрику треба буде платити двом компаніям - тим, що її розподіляють, і тим, що постачають.

Договір споживача з оператором розподілу стосуватиметься переважно технічних параметрів потужності, напруги електричних мереж, підключення і відключення від послуги. Договір з постачання стосуватиметься купівлі-продажу електрики, як товару.

Проте перші платіжки із розділеною платою за електрику з окремими рядками за послуги розподілу і за послуги постачання електроенергії - споживачі отримають у лютому.

З 1 січня почне діяти нова соціальна програма - "муніципальна няня".

За цією програмою батьки отримуватимуть відшкодування плати за послуги догляду за дитиною до 3 років у розмірі прожиткового мінімуму на дітей до 6 років. З 1 січня цей прожитковий мінімум становитиме 1626 грн, а до кінця 2019 року зросте до 1779 грн.

Для того, щоб отримати гроші від держави, батьки мають самі обрати няню, укласти з нею угоду про офіційне працевлаштування, а на кінець року надати документи на відшкодування, повідомили в облдержадміністрації.

комуналка, зростання, гаряча вода, тепло

За темою:

  • Названі найдешевші мобільні тарифи для тих, хто рідко телефонує
  • Подорожчав проїзд на приміських маршрутах Полтави
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.