ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:34 26.09


У Полтаві зростуть штрафи за паркування в місцях для людей з інвалідністю

Через місяць, з 26 жовтня, вступить у дію закон щодо збільшення відповідальності за порушення правил зупинки та стоянки транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю.

Це стосується:

  • порушення правил зупинки чи стоянки транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю ( крім випадків вимушеної стоянки)
  • створення перешкод водіям з інвалідністю або водіям, які перевозять осіб з інвалідністю, у зупинці чи стоянці керованих ними транспортних засобів.

Ці порушення тягнуть за собою накладення штрафу від ста двадцяти до ста п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів. А саме – від 1020 до 1700 гривень.

Такий самий штраф очікує на тих водіїв, які незаконно встановлюють на транспортному засобі розпізнавальний знак "Водій з інвалідністю". Управління патрульної поліції Полтави закликало полтавців бути взаємоввічливими до водіїв з особливими потребами.

Водії, штраф, інвалідність, стоянка, поліція

За темою:

  • Штраф у 850 гривень: судовий вирок пенсіонеру, який бив полтавську журналістку
  • НКРЕКП наклала штраф на "Полтавагаз"
  • Браконьєри на Полтавщині наловили раків на майже триста тисяч
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.