ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 31.10


У Полтаві звільнили директора департаменту з питань оборонної роботи

За версією керівництва, директор департаменту з питань оборонної роботи Максим Війтенко не пройшов випробувальний термін. Він пропрацював на посаді з 11 по 27 жовтня.

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін під час свого брифінгу для ЗМІ області повідомив про кадрові зміни:

— 27 жовтня керівник департаменту цивільного захисту не пройшов випробувальний термін. Тому із сьогоднішнього дня ми працюємо без нього.

Мова йде про Максима Війтенка, директора департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської ОДА. Його призначили керувати Департаментом з 11 жовтня цього року, замість Віктора Стеблянка.

Відзначимо, що саме на випробувальний термін Війтенка припала фінальна частина скандальної закупівлі 1300 комплектів зимової форми для бригади територіальної оборони області.

Через завищену очікувану вартість у 18,4 млн грн чиновникам довелося обирати між поганою пропозицією з переплатою у 3 млн грн та дуже поганою з переплатою у 3,5 млн грн.

В результаті у департаменті вирішили нікого не відхиляти й просто обрали дешевшу пропозицію чернівецького ФОПа, замість дорожчої від закарпатського, якому обласні структури вже робили кілька замовлень з початку війни.

директор департаменту з питань оборонної роботи

За темою:

  • Керівником Нацполіції став ексочільник облуправління на Полтавщині
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.