ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 05.07


У Полтаві звільнився очільник управління ЖКГ

Сергій Сінельнік понад 10 років очолював управління житлово-комнального господарства Полтави. Тепер він написав заяву на звільнення - услід за ним може піти і його перший заступник Костянтин Малько.

Як повідомляє Полтавщина, 2 липня, у п’ятницю, він написав заяву на звільнення та відніс її Полтавському міському голові Олександру Мамаю.

Якщо відставка буде прийнята, то услід за Сергієм Сінельніком може піти і його заступник Костянтин Малько, який є не тільки приятелем Сінельніка, але й членом цієї маленької команди.

Що могло статися?

Сергій Сінельнік очолив управління у вже далекому лютому 2011 року, більше 10 років тому. З першого дня і по сьогоднішній — він був креатурою екс-першого заступника та депутата облради В’ячеслава Стеценка, якого називали «тіньовим бухгалтером» Олександра Мамая.

Одна із версій небажання Сінельніка очолювати УЖКГ — це проста втома. Більше 10 років керувати дуже складною та проблемною галуззю здатен далеко не кожен. Тим більше, що робота на цій посаді пов’язана із періодичними проблемами з правоохоронними органами.

Наприклад, у січні 2019 року співробітники управління захисту економіки Нацполіції повідомили про підозру Сергію Сінельніку за договори із особами, які не мали відповідних сертифікатів, та за завищення вартості і об’ємів ремонтів доріг. І ця історія не завершена, матеріали справи розглядаються у суді. Окрім цього передана до суду справа щодо розкрадання майна КП «ПМШЕД». А періодичні перевірки управління різними контролюючими органами — не будемо навіть перелічувати.

Тобто, така робота — це велике емоційне і психологічне навантаження для керівника.

В темі, але не в долі

Інша версія звільнення — Сергій Сінельнік не побачив себе у новій архітектурі, які вибудовували куратори напряму ЖКГ. Тобто, як ми і говорили вище, начальник управління відповідає за все (а питання можуть виникнути з приводу чи не будь-якого тендера), а гідної компенсації за це не отримує. Задекларована зарплата за 2020 рік — 652 249 грн — не може вважатися такою компенсацією.

Наше джерело припустило, що Сергій Сінельнік може бути, так би мовити, «в темі, але не в долі». При цьому, як ми і зазначали, єдиною відповідальною за все особою є саме він. Адже закупівлі проводить (а значить і витрачає бюджетні кошти) не міський голова, не його заступники, не депутати, а саме управління.

Тож причиною бажання Сергія Сінельніка піти з посади може бути сукупність перелічених факторів.

комуналка, звільнення, УЖКГ

За темою:

  • Децентралізація: тарифи на тепло встановлюють лише місцеві органи влади
  • У Полтаві встановили нові сміттєві урни
  • У Кременчуці вдвічі можуть підвищити тарифи на гарячу воду
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.