ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 04.08


У Полтаві з'явиться ще три оздоровчих зони

В рамках внесення змін до міської Програми розвитку житлового-комунального господарства та благоустрою Полтави 600 тис. гривень додатково планують спрямувати кошти на реалізацію трьох проектів.

Як зазначив Змісту заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко, це кошти в рамках збільшення партиципаторного бюджету за минулий рік.

Депутати мають затвердити виділення коштів на сесії 5 серпня.

По 200 тис. грн додатково підуть на будівництво:

  • дитячо-спортивного майданчику «Від малюка до чемпіона» (2017 р.), по вул. Героїв АТО, 63. Проектом було передбачено встановлення у дворі будинку дитячого та спортивного майданчика з вуличними тренажерами;
  • дитячо-спортивного майданчику «Райський двір» (2017 р), по вул. Героїв АТО, 118/2, корпус 2. Проектом було передбачено встановлення дитячого майданчику «Морська подорож», демонтаж старих дитячих гойдалок і заміна на нові «Веселі машинки», встановлення спортивно-ігрового комплексу, заміна інвентарю на футбольному полі (нержавіюча сталь), ремонт альтанки та тенісного столу.;
  • оздоровчо-розважальної зони «Нове покоління» за адресою вул. І. Мазепи, 50/12. Проектом було передбачено встановлення спортивного майданчику, велопарковки, тенісних столів, огорожа футбольного поля.

Нагадаємо, 2 серпня завершилася подача проектів на «Бюджет участі» 2019-го, наразі триває етап перевірки проектів експертною групою.

Цьогоріч подавати проекти можна було в трьох «цінових» категоріях з будь-якої точки світу та подаватися з 14 років.

бюджет участі, проекти, оздоровлення

За темою:

  • У Полтаві видали антологію творів для дітей місцевих авторів
  • На Полтавщині обирали громадські проєкти, які реалізують за бюджетні кошти
  • На Полтавщині з 1-го грудня збільшиться розмір пенсії
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.