ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 18.10


У Полтаві з'являться еко-буси

17 жовтня у міськвиконкомі Полтави обговорили можливість закупити для міста спеціальні еко-буси. Вони збиратимуть на утилізацію відпрацьовані люмінесцентні лампи, батарейки та інші небезпечні відходи.

Як повідомили в міськраді, про це йшлося на засіданні комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соцзахисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства.

Заступник мера Олексій Чепурко, кажучи про небезпечні відходи в місті, повідомив, що, згідно з досвідом інших міст, у планах влади Полтави - закупівля цих екобусов.

Ми повинні придбати автомобіль, який буде згідно з графіком зупинятися на тимчасові стоянки, і жителі зможуть здати небезпечні відходи,

- розповів заступник міського голови.

 Під час засідання комісії також розглянули питання роздільного збору сміття та інші проекти рішень вісімнадцятої сесії Полтавської міської ради. Зокрема, щодо діяльності галузей освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, молодіжної політики, тощо.

транспорт, еко-буси

За темою:

  • ДТП у Кобеляцькому районі: вантажівка збила 81-річну велосипедистку 
  • На Полтавщині зупинили фуру з вантажем у понад 56 тонн
  • На Полтавщині рятувальники витягли із заметів два автобуси - пасажирський і шкільний
  • Топ-5 за тиждень :