ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 26.12


"Різдвяний салон" запрошує полтавців на художню виставку. ФОТО

25 грудня в Полтавському художньому салоні відкрилася традиційна виставка картин "Різдвяний салон".

25 грудня, в день сакрального для християн західного обраду свята Різдва Христового, в Полтавському художньому салоні відкрилася виставка робіт образотворчого мистецтва "Різдвяний салон".

"Різдвяний салон" – традиційна новорічна виставка, це ніби звіт наших художників наприкінці року. Ми її дуже любимо і дуже ретельно готуємося, майже з літа. Це найчарівніша, найромантичніша виставка року. Оскільки Новий рік та Різдво Христове – прекрасні свята, то й виставка в нас світла, позитивна. Тут немає жодної роботи драматичного плану

– розповіла директорка Полтавського художнього салону Людмила Солодкова.

За словами Людмили Солодкової, до останнього моменту куратори виставки не були впевнені в кількості робіт, які побачать цього року відвідувачі. Хоча більшість картин митці готують заздалегідь, деякі твори привозять буквально в останній момент – навіть фарба не встигає висохнути.

В підсумку, цього року на виставці представили 79 нових робіт полтавських художників. Техніки різні – акварельні, живописні роботи, різьблення по дереву, гобелен, батік. В основному, це роботи дійсних членів НСХУ, але кілька авторів лише планують вступ до фахової спілки.

Найбільше робіт представив молодий полтавський художник В'ячеслав Коркішко. Директорка салону розповідає, що цей художник ніколи не виставляє на "Різдвяному салоні" роботи минулих років – лише нові. Плідно підготувалася до експозиції також мистецька родина Іванюків – відвідувачі виставки побачать п'ять їх робіт.

Разом з виставкою "Різдвяний салон" також незабаром розпочне свою роботу різдвяний ярмарок, де можна придбати прикраси, сувеніри та подарунки, виготовлені руками митців і майстрів народного мистецтва.

Картини на зимову тематику в рамках виставки можна переглянути в Полтавському художньому салоні за адресою вул. Соборності, 27 протягом місяця, до 24 січня 2019 року.

виставка, художники, картини, митці, Різдво

За темою:

  • У Полтаві відкрилася благодійна фотовиставка
  • Кременчуцький краєзнавчий музей відновив свою роботу
  • У Полтаві провели книжкову виставку-ярмарок
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.