ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 22.10


У Полтавській дитячій лікарні незабаром відкриють два відремонтовані відділення

Наразі проводиться повна реконструкція відділень, на яку виділено з бюджету 37 мільйонів гривень. Пріоритет для оновлення віддали особливо важливим відділенням:офтальмологічному та відділенню передчасно народжених.

Про це повідомили на сайті Полтавської міської ради.

Наразі вже повністю закінчено демонтаж та штукатурні роботи - перейшли до опоряджувальних робіт.

У відділенні передчасно народжених та патології новонароджених після реконструкції заплановано 25 ліжок. Щороку воно прийматиме понад вісімсот дітей. У штаті: 2 лікаря та 34 медичні сестри.

За словами керівництва лікарні, це достатній персонал для того, щоб надавати якісну медичну допомогу. У результаті капітального ремонту тут будуть облаштовані зручні сучасні палати для сумісного перебування матері і дитини . 

Крім того відділення обладнають сучасною апаратурою, що дасть змогу лікарям працювати за європейськими протоколами.

"Надання якісних медичних послуг у лікарнях – це базовий пріоритет для міської влади, і саме для цього ми розпочали системні зміни в медичній сфері. Посилення матеріальної бази особливо важливе, коли йдеться про наших полтавських дітей. Ми знайшли кошти і зараз бачимо проміжний результат у ремонті двох відділень. Наразі потрібно закуповувати сучасне обладнання. Пацієнти повинні лікуватися за найвищим розрядом",

- говорить заступник міського голови з гуманітарних питань Світлана Нестуля.

Що ж до витрачених коштів, то кошторисна вартість реконструкції відділення передчасно народжених та патології новонароджених становить понад 20 мільйонів гривень, а офтальмологічного відділення – понад 17 мільйонів.

лікарня, ремонт, кошти, влада

За темою:

  • Олексій Арестович завітає з лекцією до Полтави
  • У Полтаві минулого тижня на світ з'явилися 69 малюків
  • У Полтаві побили громадського активіста
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.