ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 31.07


У Полтавській філармонії показали композицію “Маруся Чурай”

У Полтавській обласній філармонії відбулася літературно-музична композиція “Маруся Чурай”, режисер – Світлана Кравченко.

Заслужена артистка України Наталія Іванченко вразила глядачів своєю майстерністю: перенесла аудиторію у часи, коли жила і творила Маруся Чураївна, допомагаючи побачити її світ, почуття та переживання.

Заслужена артистка України Тетяна Садохіна та лауреатка міжнародних конкурсів Лідія Кретова також взяли участь у цьому захоплюючому виступі.

Вони виконали твори з пісенної спадщини Марусі Чурай та відомі українські народні пісні, розкриваючи на новому рівні красу національної музики.

Весь вечір супроводжував концертний ансамбль «Чураївна», під керівництвом харизматичного художнього керівника Сергія Бригиди.

Цей вечір був не просто концертом, а спробою відтворити і передати слухачам душу та настрій української літературно-музичної спадщини.

Виступ Наталії Іванченко, Тетяни Садохіної, Лідії Кретової та ансамблю “Чураївна” допоміг глядачам зблизитися з історією Марусі Чурай, відчути її радощі та скорботи, полюбити ще більше українську музичну спадщину.

 

Новини Полтавщини

концерт, маруся чурай

За темою:

  • Обласна філармонія оприлюднила афішу на жовтень
  • MÉLOVIN виступить у Полтаві з акустичним концертом
  • Полтавців запрошують на концерт артистів філармонії "Автограф"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.