ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 01.09


У Полтавській філармонії представили нову програму камерного оркестру

Днями в затишному дворику Полтавської обласної філармонії відбувся яскравий і натхненний вечір "Українського і світового бароко". 

 

Гостей зібрав провідний філармонійний колектив – камерний оркестр імені Дмитра Ахшарумова (керівник Лідія Шкаровська).

Чисельна тепла глядацька аудиторія зібралася попри те, що анонсувати заходи у наш неспокійний час не рекомендується. І полилася музика – розкішна, динамічна, оксамитова й глибока. Говорили чарівні скрипки, альти й віолончелі, повідомляють Новини Полтавщини. Приємно вражала майстерність оркестрантів і їх бажання подарувати глядачам хвилини насолоди, аби люди хоч на годину могли відволіктися від втрат і хвилювань війни.

Як розповіла емоційна ведуча концерту Катерина Кібенко, ініціаторкою такого формату філармонійних заходів є заслужений працівник культури України Лариса Семеняга, а підтримав ідею директор закладу Олег Тищик.

Прозвучали твори Дмитра Бортнянського, Антоніо Вівальді, Олександра Зілотті та інших композиторів. Віртуозно представила концерт для мандолини з оркестром Світлана Тищик, солірували неймовірні скрипальки Лідія Шкаровська і Неля Каширова, також соло представили Олена Стеблій, Лілія Снігіна, Поліна Фененко і Єлизавета Лазарева.

Кожен артист оркестру подарував аудиторії частинку гармонії свого прекрасного серця задля миру і радості, єдності й перемоги.

культура, мистецтво, музика, концерт, філармонія, оркестр

За темою:

  • СБУ викрила полтавця, який займався контрабандою ікон
  • До Полтави завітає відомий письменник і поет Юрій Іздрик 
  • Радіодиктант національної єдності можна написати у бібліотеці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.