ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 20.07


У Полтавській громаді в першу чергу планують перейменувати 73 вулиці

19 липня у Полтаві відбулося друге засідання робочої групи з питань присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій на території громади.


На засідання були запрошені старости старостинських округів громади, повідомили у Полтавській міській раді. У порядку денному – три питання. Члени робочої групи разом із старостами та представниками органів самоорганізації населення обговорили назви вулиць та провулків у старостинських округах, рекомендовані до перейменування, а також ті, які планують рекомендувати виключити з переліку на перейменування.

Зокрема, вулицю Івончанську представники старостинського округу просять виключити із такого переліку, аргументуючи це тим, що ця назва може стосуватися Івончанського ставка, який було нанесено на карти 300-річної давнини. Інформацію було взято до відома, члени робочої групи наголосили, що не нав’язуватимуть перейменування.

Також під час засідання внесли пропозицію щодо роз’яснення громадянам деталей процесу перейменування. Зокрема, необхідно пояснити безкоштовність цього процесу для полтавців. До обговорення онлайн долучилися й експерти Ради Європи.

Окремим питанням обговорили результати засідання комісії з питань найменування та перейменування елементів міського середовища та інфраструктури, увічнення пам’яті осіб та подій від 15 липня. Згідно з ними, на перший етап розгляду буде винесено 73 вулиці та провулки, які рекомендовано на перейменування. Після затвердження переліку цих вулиць рішенням виконавчого комітету, розпочнеться процес збору пропозицій від мешканців щодо нових назв.

Перелік цих вулиць та провулків можна переглянути у додатковому файлі.

Додаткові файли:
1 черга перейменування.docx

вулиці, перейменування, деколонізація, влада

За темою:

  • У Полтаві триває обговорення тисяч варіантів перейменування вулиць
  • Військові просять перейменувати вулицю Сакко у Полтаві
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.