ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 24.05


У Полтавській міськраді виник скандал щодо позбавлення мандату Поліщука. ФОТО

23 травня у Полтавській міськраді пройшло засідання комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій та туризму.

Сперечались через депутата Дениса Поліщука, якого ТВК позбавила повноважень. Зокрема, Олександр Шамота попросив не враховувати голос.

Натомість очільник комісії Олег  Бєлоножко заявив, що повноваження Дениса Поліщука припиняться тільки з моменту оголошення відповідного рішення на сесії, а поки що попросив його не голосувати на засіданні містобудівної комісії.

Нагадаємо, 17 травня, міська територіальна виборча комісія у складі 11 осіб прийняла рішення про припинення повноважень депутата Полтавської міськради Дениса Поліщука.

Поліщук пояснив журналістам численні порушення процедури. Головна причина відкликання – недотримання партійної дисципліни.

«Хіба що я не писав у Фейсбуці, що я з СДП. Хоча в Законі України не прописано, що через це можуть відкликати», додав він.

ТВК не повідомила за 10 днів про засідання, на якому і було прийнято рішення про припинення депутатських повноважень. Засідання проходило майже підпільно, в будівлі ОДА.

Тепер Поліщук відстоює свій мандат. Не виключає, що дійде навіть до Європейського суду з прав людини. Поліщук оскаржує відкликання свого мандату депутата міськради через суд, а також звернувся до поліції, прокуратури, СБУ, НАБУ та НАЗК.

На його думку, проведена процедура порушує принаймні 5 пунктів Закону «Про статус депутатів місцевих рад». Окрім членів ТВК, до неправомірних дій могла вдатися й сама політична партія «СДП», яка 14 травня на з’їзді ухвалювала його відкликання – вважає Денис Поліщук.

міськрада, скандал

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.