ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 07.08


У Полтавській області восени відкриється 598 шкіл

Прогнозована кількість учнів у школах області становить понад 134 тисячі. До перших класів зараховано 13800 дітей. Забезпечуватимуть освітній процес у майже 600 школах області 12300 педагогічних працівників.

 

Цього року в Полтавській області відкриється 598 шкіл, що на 14 менше, ніж торік. Про це 7 серпня на онлайн-брифінгу повідомив перший затупник голови ОДА Дмитро Лунін.

За його словами, прогнозована кількість учнів становить 134,3 тисяч. До перших класів зараховано 13,8 тисяч дітей, до десятих класів – 7,3 тисяч.

Забезпечуватимуть освітній процес близько 12 300 педагогічних працівників. В області діють 67 опорних шкіл із 59 філіями. До 1 вересня 2020 року очікується створення ще шести.

"Головний санітарний лікар України дав рекомендації щодо організації навчального процесу в умовах пандемії коронавірусу. Це масочний режим для освітян, вимір температури, складання маршрутів та графіків для пересування учнів; батьків до школи не пускатимуть, окрім супроводу учнів з інвалідністю; температуру дітям вимірювати не будуть – педагоги перед уроками опитуватимуть учнів щодо самопочуття; організація навчального процесу буде побудована так, щоб мінімізувати переміщення учнів закладом – наприклад, проводити всі уроки в одному кабінеті; розклад теж зазнає змін – заняття в різних класах починатимуться у різний час; у санітарних кімнатах має бути антисептик, рідке мило та паперові рушники; а також контейнери для використаних масок та рукавичок",- заявив Лунін.

освіта, школа, діти, безпека, влада, коронавірус

За темою:

  • Полтавські школярі підуть на канікули 26 жовтня
  • Полтава опинилась на восьмому місці за результатами ЗНО
  • Двоє полтавок потрапили у ТОП переможців конкурсу Teacher Innovation cup
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.