ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

22:00 05.09


У Полтавській області закрили нелегальний цех із виробництва цигарок

На Полтавщині викрили злочинну групу, яка організувала підпільний цех із виробництва цигарок. За даними департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції, у ділків вилучили продукції на 4 мільйони гривень.

 

Функціонування підпільного тютюнового цеху налагодила трійця мешканців Полтавського району. 

Приміщення на території домоволодіння облаштували під цех, придбавши необхідне обладнання. А саме – промислове обладнання для обробки, різання, ферментації, гідравлічний прес та верстат для набивання сигаретних гільз. Для безперервного виробничого процесу залучили найманих працівників та організували їхню роботу у дві зміни. Щоб уникнути небажаних візитерів та контролем роботи самого цеху, фігуранти встановили камери відеоспостереження.

Оперативники та слідчі також з'ясували, що для прикриття підпільної діяльності один із фігурантів зареєстрував ФОП, одним із видів діяльності якого було вирощування тютюну. Однак ліцензії на виробництво тютюнових виробів не отримували. Не маючи своїх земельних ділянок та можливості вирощування у промислових обсягах тютюну, учасники злочинної групи налагодили канали його придбання в інших регіонах України.

Збували тютюн та продукцію по всіх регіонах України. На момент появи правоохоронців якраз здійснювалось розвантаження сировини для подальшої переробки – понад 5 тонн. У накладних було зазначено, що в цех доставили не тютюн, а міндобрива. 

Загалом поліцією було вилучено понад 20 тонн сировини та готової до збуту продукції. Відкрито кримінальне провадження.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.