ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 29.10


У Полтавській області зменшилася кількість нових випадків COVID

У Полтавській області на 25% зменшилася кількість нових випадків COVID-19. Цього тижня госпіталізували 160 хворих на COVID-19, проте жоден з них не потребує підключення до апаратів ШВЛ.

Про це повідомив під час онлайн-брифінгу 28 жовтня начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

“Ситуація покращується. В області на 25% зменшилася кількість нових випадків. На сьогодні показники захворюваності 44 на 100 тисяч населення. А це на 25% менше у порівнянні з попереднім тижнем. Ситуацію контролюємо щотижня”, – зазначив Дмитро Лунін.

Начальник ОВА наголосив, що комісії ТЕБ і НС у громадах самостійно вирішують, чи запроваджувати масковий режим. Також додав, що в області наявна достатня кількість противірусних препаратів. За словами Дмитра Луніна, не зменшується і кількість щеплень проти COVID-19.

За інформацією Полтавського обласного центру контролю та профілактики хвороб, захворюваність стабілізувалась (як і захворюваність на інші гострі респіраторні вірусні інфекції), однак нові випадки реєструються щоденно.

Нагадаємо, за минулий тиждень зареєстровано 1495 нових випадків коронавірусної інфекції. Одужали 204659 жителів області, нових за тиждень – 2555. Продовжують лікування 4503 хворих.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.