ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 09.10


У Полтавській обллікарні після ремонту відкрилися два відділення

Хірургічне та відділення торакальної хірургії Полтавської обласної клінічної лікарні були капітально реконструйовані. Використали на це 36,5 мільйонів гривень з обласного бюджету.

Обидва відділення розташовані на 5-му поверсі хірургічного корпусу. Розраховані на 40-ліжкомісць – хірургічне та 20 – торакальне, повідомили у Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА.

Відділення оснащені усім необхідним для лікування та проведення планових операцій. Є багатофункціональні ліжка, спеціальні відсмоктувачі, апарати УЗД, бронхоскоп із відеозаписом та стерилізаційне обладнання.

Слід зазначити, що востаннє тут проводили ремонт 30 років тому.

"Тут створили всі умови як для пацієнтів, так і для медичного персоналу. Зокрема, врахували потреби пацієнтів маломобільних груп. У відділенні немає порогів, тож люди з інвалідністю можуть легко пересуватися на візках. Також враховували доступ пацієнтів до інформації. Всі ліжка оснащені кнопками виклику лікаря чи медичної сестри. Є й подача кисню",

– сказав директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак.

За словами т.в.о. голови облдержадміністрації Олега Пругла, у планах модернізувати усю лікарню, наразі ж ремонт триває на першому поверсі, там реконструюють приймальне відділення.
 

обллікарня, ремонт

За темою:

  • У ДТП біля Чутового травмувався водій легковика
  • Полтавці хворітимуть за "електронним" лікарняним
  • Жінка випала з вікна першого поверху
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.