ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 13.02


У Полтаві презентували нові автівки "швидкої" та атлас надр

13 лютого у Полтаві презентували оновлення парку служби екстреної медицини та доповнений Інвестиційний атлас надрокористувача України. При цьому був присутній прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

  Так,  Олексій Гончарук зазначив, що Полтавська область є лідером у галузі надрокористування, але у її розвитку виникають проблеми через безліч корупційних схем.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов відповів, що його основною метою є знищення корупції у державних структурах та в органах місцевого самоврядування Полтавщини.

Одним з дієвих способів для боротьби з корупцією та рівного доступу до газоносних ділянок Синєгубов назвав Інвестиційний атлас надрокористувача України —  сервіс із переліком ділянок надр, які інвестори можуть купити й розробити. Із допомогою атласу потенційний покупець може обрати об'єкт та ініціювати аукціон. Якщо ж бажаної ділянки в переліку немає, її можна номінувати на електронні торги.

Вже у лютому стартують аукціони по 12 номінованих ділянках і графік їх проведення оприлюднять на сайті Держгеонадру.  Атлас надрокористувача пропонує інвесторам дві ділянки на Полтавщині для видобутку нафти й газу: Оболонську площу в Семенівському районі, та площу Писарівська-2 у Великобагачанському та Решитилівському районах. Площа першої – 496 кв. км., другої – 221 кв. км.

Під час візиту премєра пройшла також презентація оновлення парку служби екстреної медицини.

Так, десять карет швидкої — Полтаві, а сорок таких автомобілів вже передано районам. Про це голова ОДА Олег Синєгубов повідомив у соцмережі.

Оновлюємо парк швидких допомог на Полтавщині. Усе, як і обіцяв. Закупили 165 автівок Peugeot і Citroen, 23 з яких – це високотехнологічні реанімобілі. 40 автівок уже в районах, а 10 сьогодні разом з Прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком передали обласному Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Ще 115 авто перебувають на оформленні. А до недавнього часу дорогами Полтавщини їздили лише 120 «швидких», половина – на 90% зношені “Газелі” й УАЗи

– йдеться у дописі голови Полтавської ОДА.

Олексій Гончарук, візит премєра

За темою:

  • Полтава збирає послів провідних країн світу
  • Президент України відвідав Полтавщину
  • До Нових Санжар відрядили групу священників
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.