ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 27.12


У Полтавській ОДА виявили розтрату на мільйони

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності ОДА виявили розтрату на два з половиною мільйони гривень.


Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА за період з 2017 по 2019 роки виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 2,5 млн грн.

Зокрема, встановлено, що на виконання державної програми підтримки галузі тваринництва фермерське господарство отримало кошти на часткове відшкодування закупівлі великої рогатої худоби. Одержувач державної підтримки зобов’язаний був не менше двох років зберігати чисельність поголів’я закуплених тварин, інакше отримані кошти потрібно було би повернути до державного бюджету.

Через недотримання підприємством зазначених умов фінансування та неповернення одержаних бюджетних коштів державний бюджет недоотримав суму понад 2,3 млн грн.

Окрім того, під час контрольного заходу виявлено зайву виплату з державного бюджету компенсації на придбання садивного матеріалу двом господарствам через завищення її граничного розміру на суму 0,1 млн грн.

Зафіксовано і нарахування та включення до реєстрів позичальників для отримання компенсації відсоткової ставки за залученими кредитами у завищеному розмірі 14 позичальникам, через що зайво виплачено коштом державного бюджету компенсації на загальну суму 0,1 млн грн.

За порушення бюджетного законодавства прийнято розпорядження про зупинення операцій із бюджетними коштами, департаменту надіслано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

За недотримання законодавства з фінансових питань одну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати інспектування поінформовано Полтавську обласну державну адміністрацію. Матеріали ревізії передано до Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

гроші, влада, кримінал, аудит, ОДА, розтрата

За темою:

  • Область отримала понад 90 мільйонів рентних платежів
  • Полтавщина за два місяці зібрала понад 150 мільйонів військового збору
  • Біленький скликав чергову сесію Полтавської обласної ради
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.