ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:30 24.04


У Полтавській ОВА два департаменти отримали нових очільників

Розпорядженнями начальника Полтавської обласної військової адміністрації від 24 квітня призначені нові директори Департаменту екології і природних ресурсів та Департаменту з питань оборонної роботи й цивільного захисту. 

 

Про це стало відомо з апаратної наради ПОВА.

Департамент екології та природних ресурсів очолив Олейніков Сергій Олексійович. Загальний стаж роботи — 33 роки, 32 із них — на державній службі. Із 1992 по 2017 роки проходив службу в органах Державної кримінально-виконавчої служби України на посадах рядового та начальницького складу управління Державної пенітенціарної служби в Луганській області. Потім очолив Департамент комунальної власності, земельних, майнових відносин, екології та природних ресурсів Луганської ОДА, де працював до 2023 року. Сергій Олейніков приступає до виконання обов’язків у Полтавській ОВА із 25 квітня.

Директором Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами став Чалий Олександр Миколайович. Загальний стаж роботи — 32 роки. З 2000 по 2020 роки працював у силових структурах та підрозділах ДСНС Луганської області. У 2020 році — головний спеціаліст управління з питань цивільного захисту Луганської ОДА, з 2020 по 2023 — директор Департаменту з питань цивільного захисту та територіальної оборони. Із 25 квітня він приступає до виконання обов’язків на посаді у Полтавській ОВА, повідомляють у прес-службі ОВА.

влада, ОВА, призначення, посада

За темою:

  • У Полтаві відкрили Цифровий освітній центр
  • У СБУ попросили владу Полтави припинити витік інформації 
  • На Полтавщині офіційно завершилася посівна кампанія
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.