ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 23.07


У Полтавській ОВА створять ветеранське управління

В обласній військовій адміністрації створять окремий структурний підрозділ, який опікуватиметься ветеранською політикою. Про це повідомив начальник ОВА Дмитро Лунін на брифінгу за підсумками візиту на Полтавщину віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.


Діяльність управління буде сконцентрована на ветеранській роботі. «Нині образ ветерана «помолодшав» у всіх вікових групах. Це люди 25-30 років. Ті, хто має певний життєвий та бойовий досвід. Після війни наші ветерани і ветеранки мають адаптуватися в суспільство, до нових умов, соціалізуватися. Вони мають почуватися потрібними своїм рідним, своїй країні. Знайти роботу та забезпечити себе і свою родину», – сказав Дмитро Лунін.

До новоствореного управління ввійдуть фахівці облвійськадміністрації та безпосередньо ветерани й ветеранки.

Доcвід працевлаштування ветеранів у структурних підрозділах ОВА, за словами Дмитра Луніна, вже є. Зокрема, в Департаменті з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами працює колишній військовослужбовець полтавської бригади ТрО.

Полтавщина стане пілотним регіоном, де впроваджуватимуть цю ініціативу. Ірина Верещук зауважила, що модель створення такого управління стане прикладом для інших регіонів.

 — Ми масштабуємо цю модель на всю Україну. Нам важливо, щоб саме облвійськадміністрації в такий важкий для країни час були центром прийняття рішень, відповідальними на місцях за державницьку політику саме у сфері ветеранів. І ми долучаємося до цього проєкту,– сказала Ірина Верещук.

ветерани, війна, влада, ОВА

За темою:

  • На Полтавщині відкриють Центри ветеранського розвитку
  • Полтавщина запровадила нову соціальну послугу для ветеранів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.