ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 29.09


У полтавській школі загорілася стара проводка

У Полтаві на Огнівці в навчально-виховному комплексі № 16 помітили дим. Дітей і працівників закладу евакуювали. Навчання в школі відновлять 30 жовтня.

Займання виникло 29 вересня у навчально-виховному комплексі № 16. Дітей та вчителів евакуювали, повідомив Суспільному директор закладу Віктор Явтушенко.

Під час другого уроку спрацювала пожежна сигналізація. На першому поверсі будівлі було задимлення. Виклик про це до рятувальників надійшов о 9:28, розповіла речниця надзвичайників області Яніна Любецька.

 Рятувальники виявили загорання у службовому приміщенні на першому поверсі. Поруч навчальних класів не було. Близько 10-ї години пожежу загасили. Попередня версія пожежі – замикання електромережі.

Кажуть, стара проводка не витримала нового обладнання харчоблоку. Депутатка міськради Вікторія Лоза, діти якої навчаються в НВК № 16, повідомила, що, скоріше за все, коротке замкнення в старій електромережі виникло внаслідок великого навантаження від нового обладнання харчоблоку:

«Це — опорна школа, вона готує на учнів НВК № 16, на дитсадок і ще на кілька шкіл. Туди на кухню привезли нове обладнання, його стало більше, ніж було. У ході депутатської інспекції перед початком нового навчального року ми попереджали, що стара проводка не витримає такого навантаження, але наші зауваження влада проігнорувала».

За словами директора навчально-виховного комплексу №16 Віктора Явтушенка, електромережу у закладі не змінювали 26 років. Навчання відновлять 30 жовтня.

Причини короткого замкнення ще встановлюються, однак в управлінні освіти заявили, що обладнання харчоблоку під'єднане до мережі окремо.

Ймовірна причина — використання індивідуальних опалювальних приладів

Міське управління освіти так прокоментувало сьогоднішню пожежу в НВК № 16:

— Повідомляємо, що сталося коротке замкнення електромережі у службовому приміщенні школи, в результаті чого спрацювала автоматична пожежна сигналізація. Було здійснено термінову евакуацію дітей і працівників закладу, відповідно до порядку дій у таких ситуаціях.

Слід зазначити, що виникнення даної надзвичайної ситуації не має відношення до харчоблоку закладу, оскільки він підключений до електромережі, окремо від мережі освітлення навчального закладу. Крім того нове сучасне обладнання харчоблоку є більш енергозберігаючим, ніж старе. Причини виникнення короткого замкнення зараз встановлюються, однак не виключено використання індивідуальних опалювальних приладів.

 

пожежа, рятувальники, школа

За темою:

  • Поліціянти встановлюють обставини отруєння дітей у полтавському ліцеї
  • Троє полтавських школярів побили першокласницю
  • На Полтавщині зросла кількість алкогольного отруєння дітей
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.