ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 05.04


У полтавського телемовника змінився власник

За даними Мінюсту відтепер у телеканалу "Центральний" два власника – Олександр Залужний та Ганна Рибалка, яка є донькою співвласника мережі магазинів "АТБ" Геннадія Буткевича. Проте Залужний повідомив, що цей актив він уже продав.

Зміни у структурі власності телеканалу (юридично й досі - ТОВ "Студія "Місто") відбулись 2 квітня цього року. Про них повідомив полтавський журналіст Ігор Ізотов, посилаючись на сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній "Opendatabot".

Інформація там збігається з даними офіційного реєстру юридичних осіб від міністерства юстиції. Так, Ганна Рибалка внесла до статутного фонду 14,3 млн грн. Із відкритих джерел відомо, що вона є донькою відомого бізнесмена Геннадія Буткевича, співвласника мережі магазинів АТБ.

До 2013 року Ганна була дружиною нардепа від Радикальної партії Сергія Рибалки. У 2017 році він виклав у мережу квітанцію щодо сплати аліментів, де "засвітив" адресу реєстрації Ганни Рибалки. Адреса збігається з тією, що вказана в структурі власників ТОВ "Студія "Місто", інформує видання Зміст.

Екс-депутат Полтавської облради Олександр Залужний виступив продавцем телеканалу "Центральний". Про це він повідомив Полтавщині.

— Я зараз не мешкаю у Полтаві, відійшов від політичних справ і змінив напрям бізнесу. Свого часу актив у вигляді телеканалу був мені цікавий, зараз - ні. Тому я дав доручення своїм юристам реалізувати його продаж. Про суму та про нового власника — ви можете почитати у відкритих джерелах. Угода відбулася тиждень тому.

Нагадаємо, що Олександр Залужний у березні 2017 року придбав телеканал "Місто", за офіційними даними, за 250 тисяч грн.

Наразі канал змінив не лише власника, але і адресу — його новий офіс розташовується на Першотравневому проспекті.
 

бізнес, медіа, ЗМІ, телеканал. Центральний

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.