ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 08.01


У полтавському аеропорту нестимуть службу харківські прикордонники

Під час наради щодо відновлення роботи міжнародного ПОКП "Аеропорт-Полтава" йшлося про відкриття пункту пропуску через державний кордон та безпеку пасажирських перевезень.

Очікується, що відновлення роботи аеропорту стабілізує його економічну діяльність і допоможе у розвитку інфраструктури Полтавщини, покращить туристичний потенціал області та підвищить її інвестиційну привабливість.

Найбільше запитань і пропозицій до організаторів зустрічі було від прикордонників.

Оскільки своїх спеціалістів цього профілю на Полтавщині немає, то у Полтаві нестимуть службу працівники Харківського прикордонного загону. Проте представник його керівництва Костянтин Барбашов заявив, що простіше, швидше і дешевше, аби такий підрозділ функціонував у будівлі аеропорту постійно. Він складатиметься приблизно з 30 осіб (в одну зміну одночасно працюватиме до 10 прикордонників). Також менеджер зазначив, що для роботи міжнародного пункту пропуску полтавцям доведеться облаштувати дві зали на першому поверсі – окремо для прильоту та відльоту пасажирів. При цьому має бути виділена окрема зала для пасажирів внутрішніх рейсів.

Обладнання для перевірки документів у прикордонників буде своє.

Задача обласної влади – забезпечити для них у першу чергу спеціальні робочі місця, надійний телефонний зв'язок та якісний інтернет (для доступу до електронних баз, зокрема, й до бази Інтерполу).

Також має з’явитися окрема кімната для доставки і перевірки багажу із рапісканами (системами "просвічування" валіз). До речі, полтавський аеропорт має на балансі дві таких діючих установки.

Свої зауваження до майбутньої роботи аеропорту висловили й фахівці інших напрямків. Зокрема, йшлося про доцільність роботи у приміщенні аеровокзалу пункту громадського харчування і про функціонування медичного пункту. Також говорили про дотримання санітарно-гігієнічних норм (утилізацію сміття і заборонених продуктів харчування) та пожежну безпеку.

За даними прес-служби ОДА, у всіх причетних до відродження полтавського аеропорту є лише три місяці для підготовки першого після тривалої перерви міжнарожного пасажирського рейсу.

Фахівці визначили першочергові завдання — які ремонти та додаткове оснащення необхідні.

Нагадаємо,"Аеропорт-Полтава" отримав статус міжнародного і українська авіакомпанія YanAir планує рейси Полтава – Анталія з другого травня на літаках "Boeing 737-400".  

інфраструктура, транспорт, аеропорт, рейс, Туреччина, туризм

За темою:

  • Руйнуються стіни відремонтованого полтавського аеропорту
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.