ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 12.07


У Полтавському музеї згадували видатного художника Миколу Ярошенка

Десятки картин написаних художником Миколою Ярошенком представлені в приміщенні Полтавського художнього музею. Там, у річницю смерті митця зібрались полтавці аби вшанувати пам'ять видатного земляка.

7 липня 2019 року в Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка вшанували пам’ять видатного земляка, художника, одного із найяскравіших представників плеяди митців-реалістів кінця ХІХ – початку ХХ століття Миколи Олександровича Ярошенка, йдеться у виданні 0532.ua

Цього дня полтавцям презентували авторську екскурсію Марини Салюк  "Артилерист і художник генерал-майор М. О. Ярошенко".

Живописець-портретист і майстер побутового жанру, був одним з ідейних керівників Товариства пересувних художніх виставок, та увійшов в історію вітчизняного та світового мистецтва, як людина, яка  служила принципам високої духовності та гуманізму.

Присутні дізналися про цікаві факти з особистого та творчого життя митця. Про те, як Миколі Олександровичу вдавалося поєднувати військову службу і живопис, дослужитися до генерала й одночасно стати всесвітньо відомим художником.

До речі, колекція робіт художника у Полтавському художньому музеї є найбільшою в Україні.

Завершився захід переглядом кількох документальних відеофільмів про життя та творчість митця. 

виставка, галерея, картини, мистецтво

За темою:

  • У Полтаві готуються до фестивалю документального еко-кіно
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.