ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 15.12


У Полтавському районі злочинці знищили горіховий сад

Молодим полтавським фермерам Юрію та Ганні Парахнич злодії знищили посаджений восени горіховий сад. Невідомі зламали огорожу, пошкодили та викрали більшість саджанців.


На території Коломацьої ОТГ Юрію та Ганні Парахнич знищили посаджений восени горіховий сад, інформує Полтавщина. Вони створили у березні 2018 року сімейне фермерське господарство. Назвали його на честь трирічної дочки "Марусин сад". 

У Коломацькій об’єднаній територіальній громаді була занедбана земля колишньої ферми у селі Дудникове. Землю, яка була багато років в бур’янах і будівельному смітті, виділили для новоствореного сімейного фермерського господарства. Цієї осені подружжя заклали горіховий сад площею 1,2 га, поставили огорожу. Для запобігання крадіжок саджанців місцевим жителям повідомили, що заклали колекцією великих тонкошкурих горіхів. Також молоді фермери пообіцяли, що подарують саджанці усім бажаючим. Однак бізнес у подружжя розпочався із поганих "прикмет" — ще до посадки 12 жовтня 2018 року невідомі зламали сім стовпчиків для огорожі, але злодіїв тоді так і не знайшли.

У ніч із 11 на 12 грудня невідомі знищили майже всю огорожу, пошкодили та викрали 80 відсотків саджанців.

сад, горіхи, злочин, фермерство, Дудникове

За темою:

  • Дитсадочок на Алмазному хочуть продати чи обміняти на земельну ділянку
  • Сергій Бейгул очолив поліцію Полтави
  • Під Кременчуком з'явиться фруктовий сад
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.