ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 08.09


У полтавському транспорті ще довго не буде валідаторів

Сьогодні, 8 вересня, на засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради проголосували за відтермінування встановлення валідаторів у громадському транспорті.

 

Члени виконкому аргументують перенесення тим, що компанія "Фарго сістемс", яка відповідальна за закупівлю та встановлення валідаторів у міський транспорт, не може наразі їх закуповувати. Про це повідомила Полтавська хвиля.

Начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку Віталій Животенко під час засідання виконавчого комітету 8 вересня попросив підтримати членів виконкому у питанні перенесення дати встановлення валідаторів у міський транспорт:

"Стаціонарні валідатори мали бути встановлені до кінця серпня 2022 року. До виконкому ПМР надійшло звернення від "Фарго сістем" із проханням, щоб ми перенесли дату встановлення валідаторів на рік у зв'язку з тим, що вони не отримали необхідне обладнання від своїх постачальників", — розповів Животенко.

Своєю чергою очільник Полтавської ТГ Олександр Мамай зазначив, що наприкінці кожного договору є пункт про форс-мажор: стихійне лихо, військовий стан. Міський голова аргументує неможливість компанією закупити валідатори прямо зараз саме через війну.

Війна все спише?

Раніше ми писали про те, що у Полтаві влада збільшить вартість шкільного харчування.

транспорт, влада, гроші, політикум, корупція, війна

За темою:

  • На Полтавщині автомобіль збив пішохода: чоловік у лікарні
  • Поліція встановлює обставини ДТП, в якій травмувалась пенсіонерка
  • На дорогах Полтавщини встановили "зимові" знаки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.